Kaukalopallon kesäsarja 2016

Osallistuvat joukkueet, sarjataulukko sekä otteluohjelma.

Joukkueet:

Diamond's (keltainen paita)
Down Under (keltainen)
HNW (valkoinen/musta)
I.D.D.Q.D (valkoinen)
KanKi (musta/keltainen)
Kylähullut (vihreä)
MuKi (musta/harmaa)
RB Saimaa (punainen)
Team Sirdalud (violetti)
UPO (punaruskea)

FINAALI:

ke 3.8.2016 Team Sirdalud - UPO TULOS: 3-6

VÄLIERÄT:

ma 1.8. Team Sirdalud - RB Saimaa TULOS: 7-4
ma 1.8. UPO - Kylähullut TULOS: 8-2

JOUKKUE.....| O | V | T | H | MAALIERO | PISTEET|
Team Sirdalud| 9 | 8 | 0 | 1 |....82-36.....|...16....|
UPO...........| 9 | 7 | 0 | 2 |.....73-38....|...14....|
Kylähullut.....| 9 | 7 | 0 | 2 |.....61-33.....|...14....|
RB Saimaa....| 9 | 5 | 0 | 4 |.....44-33.....|...10....|
I.D.D.Q.D.....| 9 | 5 | 0 | 4 |....61-48....|...10....|
Down Under..| 8 | 4 | 0 | 4 |.....43-54....|...8....|
MuKi..........| 9 | 4 | 0 | 5 |.....63-59....|...8....|
Diamond's.....| 8 | 2 | 0 | 6 |.....31-51.....|...4...|
HNW..........| 9 | 1 | 0 | 8 |....34-72......|...2....|
KanKi.........| 9 | 1 | 0 | 8 |.....36-93.....|...2....|

Otteluohjelma:

Viikko 21:
maanatai 23.5.
klo.17.00 Kylähullut - Down under TULOS: 5-9
klo.18.00 I.D.D.Q.D - RB Saimaa TULOS: 3-4

tiistai 24.5.
klo.16.30 UPO - Kanki TULOS: 15-1
klo. 17.30 MuKi - Diamond's TULOS: 7-3
klo. 18.30 Team Sirdalud - HNW TULOS: 12-3

Vikko 22:
maanantai 30.5.
klo.17.00 Team Sirdalud - MuKi TULOS: 12-7
klo.18.00 Down Under - RB Saimaa TULOS: 4-10
klo.19.00 HNW - UPO TULOS: 4-9

tiistai 31.5.
klo.17.00 Diamond's - I.D.D.Q.D TULOS: 6-8
klo.18.00 KanKi - Kylähullut TULOS: 0-15

Viikko 23:
maanantai 6.6.
klo.18.00 Down Under - I.D.D.Q.D TULOS: 3-11
klo.19.00 Kylähullut - UPO TULOS: 3-10
klo.20.00 RB Saimaa - MuKi TULOS: 6-5

tiistai 7.6.
klo.17.00 KanKi - Team Sirdalud TULOS: 3-13
klo.18.00 Diamond's - HNW TULOS: 6-3

Viikko 24:
maanantai 13.6.
klo.18.00 MuKi - I.D.D.Q.D TULOS: 3-7
klo.19.00 UPO - Down Under TULOS: 7-4
klo.20.00 Team Sirdalud - Kylähullut TULOS: 3-4

tiistai 14.6.
klo.17.00 HNW - RB Saimaa TULOS: 2-4
klo.18.00 Diamond's - KanKi TULOS: 2-5

Viikko 25:
maanantai 20.6.
klo.18.00 Kylähullut - Diamond's TULOS: 5-2
klo.19.00 UPO - Team Sirdalud TULOS: 6-7
klo.20.00 I.D.D.Q.D - HNW TULOS: 8-7

tiistai 21.6.
klo.17.00 Down Under - MuKi TULOS: 4-3
klo.18.00 RB Saimaa - KanKi TULOS: 10-2

Vikko 26:
maanantai 27.6.
klo.18.00 RB Saimaa - Kylähullut TULOS: 1-2
klo.19.00 KanKi - I.D.D.Q.D TULOS: 4-11
klo.20.00 Diamond's - UPO TULOS: 4-9
klo.21.00 Team Sirdalud - Down Under TULOS: 10-4

tiistai 28.6.
klo.18.00 HNW - MuKi TULOS: 3-11

Viikko 27:
maanantai 4.7.
klo.18.00 Down Under - HNW TULOS: 5-1
klo.19.00 Team Sirdalud - Diamond's TULOS: 11-3
klo.20.00 MuKi - KanKi TULOS: 18-6
klo.21.00 UPO - RB Saimaa TULOS: 5-2

keskiviikko 6.7.
klo.17.00 I.D.D.Q.D - Kylähullut TULOS: 4-5

Viikko 28:
maanantai 11.7.
klo.18.00 I.D.D.Q.D - UPO TULOS: 6-9
klo.19.00 Kylähullut - MuKi TULOS: 11-2
klo.20.00 RB Saimaa - Team Sirdalud TULOS: 3-7
klo.21.00 KanKi - HNW TULOS: 7-9

Viikko 29:
maanantai 18.7.
klo.18.00 Down Under - Kanki TULOS: 10-7
klo.19.00 Diamond's - RB Saimaa TULOS: 5-4
klo.20.00 HNW - Kylähullut TULOS: 2-10
klo.21.00 Team Sirdalud - I.D.D.Q.D TULOS: 7-3

maanantai 25.7.
klo.20.00 MuKi - UPO TULOS: 7-6

Viikko 30:
keskiviikko 27.7.
klo.17.00 Diamond's - Down Under

Suunnittelu ja toteutus Mainostoimisto Mediakolmio